web Autonomne.cz

odkaz na homepage

Ansible Motion a AB Dynamics sdělují obchodní spojení automobilových simulátorů

V říjnu tohoto roku se spojili dva nejschopnější a nejzkušenější poskytovatele automobilových simulátorů na světě, fungující pod značkou Ansible Motion. Tento kombinovaný provoz pojí společné, již předešlé zkušenosti v oblasti automobilových simulátorů, které poskytují více než 30 vysoce dynamických simulátorů Driver-in-the-Loop (řidič ve smyčce) známý po celém světě. Společnost Ansible Motion poskytuje velice přesné simulační nástroje Driver-in-the-Loop, které umožňují virtuální testovací jízdy. Simulátory obsahují veškeré prvky, které simulují  skutečnou silnici i s počasím, či dopravním provozem. Lze ho využít v laboratořích, kde mohou inženýři testovat a analyzovat nové komponenty, bezpečnostní systémy, pokročilé asistenční systémy, vozidla apod. Rovněž se simulátory poskytují pro širokou veřejnost z důvodu, aby lidé měli možnost budoucí systémy a vozidla poznat a ohodnotit je. 

V současnosti probíhají plány na rozšíření výzkumné, vývojové i výrobní centrály Ansible Motion ve Spojeném království. Satelitní zařízení, které využívají, ale zůstává ve Velké Británií. Rovněž se rozšiřují sítě regionálních kanceláří (Severní Amerika, Evropa, Asie a Tichomoří) a díky tomu je možné nabídnou technickou i prodejní podporu více zákazníkům. Společné sjednocení rozšíří portfolio simulačních produktů spolu s klíčovými zaměstnanci infrastruktury. Zkušení zaměstnanci z divize simulátorů z AD Dynamics si spojením s Ansible Motion zajistí hladký přechod pro všechny stávající zákazníky a rovněž se pozvednou inženýrské i komerční zdroje. Vytvořené portfolio simulátorů bude sjednocené do jednotného oceňovaného katalogu simulátorů značek Delta, Sigma a Theta.  Odbornost obou společností podpoří všechen budoucí vývoj této oblasti pod značkou Ansible Motion.

Vozidla stále více přecházejí na nové energetické pohonné hmoty, aplikují se asistenční technologie pro řidiče a to je důvod pro stále více nutné využití simulátorů, kterým by vývojáři mohli plně důvěřovat. Nejčastější využití simulátorů je v oblasti pokročilých asistenčních systémů, autonomním a propojeném řízení, aktivní bezpečnosti apod.