web Autonomne.cz

odkaz na homepage

Aktuality odebírat
novinky

1
44
45
46
55

Gatik nasadí autonomní vozy bez bezpečnostního řidiče

Společnost Gatik zahájí na začátku příštího roku provoz autonomních vozů bez bezpečnostního řidiče na trase obsluhované pro obchodní řetězec Walmart ve státu Arkansas.

Univerzita v estonském Tartu vyvíjí autonomní řízení

Univerzita v estonském Tartu vyvíjí systém autonomního řízení, který od září testuje v reálném provozu.

Aurora získává divizi autonomních vozidel firmy Uber

Společnost Uber prodala svoji divizi Advanced Technologies Group zabývající se vývojem autonomního řízení firmě Aurora Innovation.

Cruise zahajuje testování vozů bez řidiče

Společnost Cruise zahájila jízdy svých autonomních vozidel v ulicích San Francisca bez bezpečnostního řidiče za volantem.

Waymo rozšiřuje testování na polygonech

Společnost Waymo oznámila rozšíření svých testovacích aktivit do státu Ohio, kde bude využívat polygon patřící organizaci Transportation Research Centre.

Podoba nového autonomního vozu firmy ZOOX vyzrazena

Týden před oficiálním představením zbrusu nového autonomního vozu firmy ZOOX se na internetu objevily špionážní snímky z natáčení v ulicích San Francisca.

AutoX testuje v Číně autonomní vozy bez operátora na palubě

Čínská firma AutoX zahájila testování flotily autonomních vozidel bez bezpečnostního řidiče na palubě v ulicích čínského města Šen-čen.

DLR testuje komunikaci Air2X

Německé středisko pro letectví a kosmonautiku (DLR) testuje možnosti bezdrátové komunikace mezi pozemními a vzdušnými prostředky, takzvané Air2X.

Autonomní GUSS Sprayer ošetřuje sady v USA a Austrálii

V Kalifornii vznikl u firmy GUSS Automation autonomní zemědělský stroj Sprayer určený pro ošetřování sadů, který si již našel cestu k zákazníkům ze Spojených států i Austrálie.

Gatik expanduje v Kanadě

Společnost Gatik, jež se soustřeďuje na vývoj systémů autonomního řízení pro vozidla obsluhující takzvanou prostřední míli, rozšiřuje své působení ze Spojených států amerických do Kanady.
1
44
45
46
55